Rejuvenating cream for face

Rating:
Price: 260 UAH
  • Expiration date: 2 months
  • Tara: Glass
Weight: 18 g
Quantity: 

The composition includes: the hydrolate of green tea, the jojoba oil, the coconut oil, the vegetable emulsifier (Cetearyl Olivаte, Sorbitan Olivate), the Black Currant Oil, squalane vegetable, the CO2 of green tea, the CO2 of ginkgo biloba, the Cosgard preservative, the neroli essential oil, the root of the konjac.


INCI: Camellia sinesis Distilled Water*, Simmondsia Chinensis Oil*, Cocos Nucifera Oil**, Cetearyl Olivаte, Sorbitan Olivate*, Ribes nigrum*, Olive squalene*, Camellia sinensis CO2 Extract*, Ginkgo biloba CO2 Extract*, Benzyl alcohol^, Dehydroacetic acid^, Citrus Aurantium Dulcis Oil*, Amorphophallus Konjac.

^ ingredients approved for natural and organic cosmetics by Ecosert / Cosmos / BDIH "Certified Natural Cosmetics" / Vegan
* ingredients of natural origin
** ingredients of organic origin


  • The Rejuvenating cream is made from jojoba oil, coconut oil, and Black Currant Oil, which in their properties help smooth the skin, shallow wrinkles, improve the elasticity of the skin, effectively moisturize and nourish it.
  • A Rejuvenating cream is an ideal product for the care of sluggish, aging skin.
  • The suitable for the normal and combined type. The light texture, quickly absorbed, does not create a film on the face.
  • The dye in the Rejuvenating cream is absent, the color is natural.

2 months is the minimum expiration date of the product for storage in the room conditions, taking into account the unstable temperature conditions during the transportation. When storing the products after receiving, in the refrigerator, the expiration date is 3 months.

Cautions for use: allergic reaction or individual intolerance to the components of the product.

Rejuvenating cream for face - Reviews and comments:
Oксана 26.10.2020
Я користуюсь цією косметикою вже декілька років і поступово відмовилась від придбання засобів від інших закордонних/популярних/рекламованих/українських брендів. Спробувала майже всі засоби для обличчя від PL і це 100% влучення в ціль. Кожен засіб повністю відповідає описанню за своїми властивостями. І має саме той ефект на шкірі, який вказано в характеристиці. Я на за що не проміняю ці засоби на будь-які інші. Мені вдалось позбавитись від висипань, зменшити вікові ознаки, надати шкірі здоровий та доглянутий вигляд. Я дуже задоволена.
Віта 29.09.2020
Брала на пробу мамі. Вона в захваті, дуже сподобався, шкіра гладенька, ніякої плівки і сухості
PL Cosmetics 15.10.2017
Валентина, в чому проблема? Вас зачепила так ціна?) Не розумію людей, які не користуючись навіть засобом, пишуть своє "фе" - це стиль життя такий? чи відсутність такту? чи заздрість? Що Вас привело сюди?) . Остання відповідь з нашої сторони: 1. Власне, як раз суть у тому чиста олія чи в поєднанні з іншими, що написано було у попередній нашій відповіді. Кокосову чисту олію для щоденного живлення шкіри обличчя, ми не пропонуємо використовувати! 2. На суху шкіру олії не наносяться! Якщо орієнтуєтесь у понятті ліпідний бар'єр, я думаю, про нанесення також маєте знати, якщо ні, то рада, що цим з Вами поділилась. 3. І ще раз на закріплення, бо з попереднього повідомлення, прочитали мимо рядків? Те, що кокосова олія, йде друга після гідролату це не признак, Вашої теорії! Наступна йде оливкова, допустимо, що вони у одному % співвідношенні, зломалась теорія? Візьміть на замітку, коли будете далі візуально оцінювати іншим продукти і писати своє "фе" - склад засобів пишеться по спаданню, а те, що у рівних %, гр., пишеться через кому. 4. Камедогенність це індивідуально, Ви з цим погодились, але не користувавшись засобом, вирішили вести мову зі своїм незадоволенням до товару?) Вважаю, тут діалог без сенсу:) 5. Ми не використовуємо дешевих, низької якості олій та інгрідієнтів, по яких Ви порахували собівартість:) У нас усі інгрідієнти вищого сорту, через що інша цінова категорія. Ціна=якості. За що вдячні нам, наші клієнти та задоволені від користування засобами:) А за 2 роки продажу даного крему, Ваша перша негативна думка, при тому, що товар навіть не застосовували, тому я думаю, що причиною її виникнення є щось із першого мого абзацу:) . Усі хвилюючі Вас відповіді - надано, діалог завершено. Успіху!
Валентина 15.10.2017
Это понятно что все индивидуально , но кокосовое масло имеет высокий уровень комедогенности и забивает поры , поэтому его не желательно использовать для лица . Суть не в том чистое масло или масло в креме будет наноситься , его комодогенность от этого не поменяешься , если постоянно наносить просто масло на сухое лицо , то нарушиться липидный барьер , поэтому и используют крема , но переодически можно и маслом пользоваться , если правильно использовать . Если масло идёт второе после гидлората , значить его должно быть наибольший процент в составе крема , поэтому этот крем может забивать поры . А крем можно оценить не только если нанести его на лицо , можно просто прочитать состав , а стоимость 10 мл крема с таким составом просто ошеломляющая!
PL Cosmetics 14.10.2017
Валентина, 1. Камедогенність масел - це все індивідуально. 2. Ми не пропонуємо чисту олію наносити на обличчя. 3. В даному засобі кокосова олія є в поєданні з іншими. Те що друга у складі, не признак того, що пропорція всіх інших масел є мізерною, є ще такий варіант, як однакові пропорції і тоді теж пишеться по порядку через кому:) 4. Для того, щоб оцінити засіб в реальності, а не лише візуально, ми пропонуємо малі об'єми крему у 10 мл. і цього буде достатньо, щоб зрозуміти ефективніть. . Дякуємо за інтерес до наших засобів!)
Валентина 14.10.2017
Кокосовое масло очень комодогенно его не рекомендуют для лица , а оно второе в составе .
Анна 10.01.2017
Крем имеет легкую текстуру и быстро впитывается, нет чувства стянутости кожы. Легкий не навязчивый запах.Отличное увлажнение и питание. Это мое первое средство с кокосовым маслом и я полюбила его.
Write a review
Name (required)
E-mail (required)
Review (required)

Rating for product
Notify about reply