Lavender toner for face and hair

Rating:
Price: 1900 UAH
  • Expiration date: 2 months
Weight: 240 g
Quantity: 

The composition includes: the water extract of aloe, the hydrolate of lavender flowers, fermented radish root, the macadamia oil, the lavender essential oil.


INCI: Aqua with infusion Aloe Barbadensis Leaf Juice**, Lavanula Angustifolia Distilled Water**, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate*, Macadamia Oil*, Lavandula Angustifolia Oil**.

* ingredients of natural origin
** ingredients of organic origin


  • The Natural toner of lavender flowers hydrolate has bactericidal, antiseptic properties.
  • Suitable for all skin types, with existing rashes, redness. 
  • It serves as a light antiseptic, relieves itching, soothes inflammatory processes on the skin.
  • Can be used on the skin and scalp. Effective for dandruff.

Method of using the Lavender toner:

  • Spray a small amount of the toner from the bottle on the face, let it absorb for a minute, but do not dry, then apply nutrition, moisture to the skin.
  • Apply the product only to clean skin. We do not recommend using toner on the face over makeup.
  • The Lavender toner sprays on hair after the washing of scalp.
  • In natural toners possible precipitate - this is normal.

2 months is the minimum expiration date of the product for storage in the room conditions, taking into account the unstable temperature conditions during the transportation. When storing the products after receiving, in the refrigerator, the expiration date is 3 months.

Cautions for use: allergic reaction or individual intolerance to the components of the product.

Lavender toner for face and hair - Reviews and comments:
Алла 24.02.2021
Замовляла у вас лавандовий тонік. Приємний, ніжний , нерізкий запах, все як я люблю. Після нанесення було відчуття свіжості і легкості. Порадувало те, що зник ефект жирної шкіри (в мене шкіра схильна до цього). Неодмінно замовлю ще вашу продукцію. Для мене, як прихильниці органічної та натуральної косметики, цей засіб дуже сподобався. Удачі Вам і процвітання.
Анна 14.04.2020
Користуюсь тоніком десь 2 тижні , тонік чудовий , наношу розбризкуючи відразу на обличчя- відчуття легкої вуалі. До цього користувалася тоніком JOSH ROSEBROOK, по відчуттям на рівні
Світлана 04.01.2020
Розчарована. Порівнюю з іншим українським брендом натуральної косметики і цей тонік просто не працює. По ефекту ніби ароматизована вода. Зазвичай мені після тоніку не хочеться користуватись кремом, так як шкіра вже достатньо зволожена та з комфортним PH. Цей тонік коштує вдвічі дорожче, але не виконує для мене свою функцію.
Positive: Приємно пахне, симпатичний флакон.
Negative: Ніякої дії.
PL Cosmetics 06.01.2020
Доброго дня, Світлана, дякуємо за Вашу думку. Наш лавандовий тонік з органічної сировини, повністю відповідає складу та коректному рівню PH. Тоніки не слугують етапом зволоження/живлення шкіри, а підготовлюють її до цього. Оцінювати засіб, як для зволоження шкіри неможливо, тому що це не є його принципом дії. Можливо, тонік обраний не для Вашого стану шкірного покриву або не синергійний з іншими доглядовими засобами, тому не виконує бажану дію.
Світлана 06.01.2020
Можливо і не синергійний, я порівнюю з попереднім досвідом, коли після тоніку вже не потрібно було наносити крем - шкіра вже почувала себе комфортно.
PL Cosmetics 05.05.2017
Доброго дня!) Тоніки використовувати після очищення обличчя, розпилюючи з флакону на шкіру. Вік і пору року не розділяємо у використанні. Тонік складається з гідролату, гідролат це іншими словами квіткова вода, яка видобується методом дистиляції сировини і містить свої корисні та поживні елементи. Ви можете обрати тонік по Вашому типу шкіри та потребам.
Таня 05.05.2017
Підкажіть. будь ласка, а як користуватись тоніками? після яких процедур? у якому віці? в яку пору року? дуже дякую!
Write a review
Name (required)
E-mail (required)
Review (required)

Rating for product
Notify about reply